Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs

Irēna Bužinska stāstīs par sievietes tēlu 1920./30. gadu pastkartēs

Ceturtdien, 24. aprīlī, plkst. 17.30 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs aicina uz tikšanos ar mākslas zinātnieci Irēnu Bužinsku, kura savā lekcijā Mīlai, atpūtai, ģimenei un flirtam stāstīs par jaunās sievietes ideālu un tā reālistiskajiem iemiesojumiem 20. gadsimta 20.–30. gadu pastkartēs.

Notiks Ingas Perkones lekcija par 1920. gadu Latvijas kino un kinozvaigznem

Ceturtdien, 10. aprīlī, plkst. 17.30 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs aicina uz tikšanos ar kino zinātnieci, Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra un audiovizuālās mākslas katedras vadītāju Dr. art. Ingu Pērkoni, kura stāstīs par latviešu 20. gadsimta 20. gadu mēmajām kinofilmām un tajās sastopamajiem sieviešu tēliem.

Viktors Freibergs lekcijā stāstīs par 20.gadsimta kinodīvam

Ceturtdien, 27.martā, plkst. 17.30 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā notiks kino zinātnieka Dr. phil. Viktora Freiberga lekcija, kurā viņš stāstīs par 20. gadsimta pirmās puses kino un stila ikonām Marlēnu Dītrihu, Grētu Garbo, Lidu Borelli un citām Eiropas un Holivudas kinodīvām, kas ietekmēja estētiskos priekšstatus par sievieti tā laika sabiedrībā. Lekcija notiek izstādes Jaunā sievišķība ietvaros.

Saruna muzejā: Modernās sievietes tēls 20. gadsimta 20. gados

Sestdien, 8. martā, plkst. 15 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs aicina uz Sarunu muzejā, veltītu modernās sievietes tēlam 20. gadsimta 20. gados, ko atspoguļo mākslas izstāde Jaunā sievišķība, informēja Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pārstāve Nataļja Sujunšalijeva.

Atkārtoti stāstīs par 20. - 30. gadu bohēmas pāriem Rīgā

Ceturtdien, 13. februārī, plkst. 17.30 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs atkārtoti aicina uz lekciju ...un citi trīsstūri vai četrstūri izstādes Mīlas četrstūris ietvaros, informēja Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) pārstāve Nataļja Sujunšalijeva.

Stāstīs par radošās bohēmas pāriem 20. - 30. gadu Latvijā

Ceturtdien, 5. decembrī, plkst. 17.30 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs aicina uz tikšanos ar Latvijas Nacionālā mākslas muzeja vecāko speciālisti, mākslas vēsturnieci Edvardu Šmiti, kura stāstīs par slaveniem mākslinieku, literātu, aktieru un citu radošās bohēmas pārstāvju pāriem 1920.–1930. gadu Latvijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide