Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +9 °C
Skaidrs
Sestdiena, 21. marts
Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts, Benedikta

Goda vietā – mājās cepta maize

Maizes svētki Otaņķos tiek organizēti ar vērienu. Pērn pasākuma programmā bija stāsts par maizes ceļu kopā ar Otaņķu etnogrāfisko kolektīvu un videofilma par maizes cepšanu Vēķaušu mājās, kur saimniece klātienē iepazīstināja ar senās prasmes ābeci. Meistardarbnīcā katrs varēja izcept pa karašiņai. Jautrām izdarībām Rudes estrādē sekoja maizes degustācija un vērtēšana. Noslēgumā godinājumu saņēma visi Otaņķu pagasta maizes cepēji, bet par garšīgāko tika atzīta Alīdas Vārnas ceptā. Smaržīga, mīksta, gandrīz vai mutē kūstoša.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kad menstruāciju sāpes nav norma?

Marta mēnesi visā pasaulē atzīmē kā endometriozes informētības mēnesi, un tas ir būtisks atgādinājums par problēmu, ar kuru saskaras daudzas sievietes, bieži pat to neapzinoties.

Enerģija pārvēršas maizē

Aina Šteinberga priecājas, ka var paveikt daudz – viņa cep 13 veidu maizi, uzņem ekskursantus, strādā, spēlē amatierteātrī un dzied.

Veselība

Vairāk Veselība


Dārza Diena

Vairāk Dārza Diena


Senioru Diena

Vairāk Senioru Diena


Dienas padomi

Vairāk Dienas padomi


Būve un interjers

Vairāk Būve un interjers


Cits

Vairāk Cits