Bez nosaukuma

Hokejs. Kontinentālās līgas klubs Rīgas Dinamo parakstījis divu gadu līgumu ar 33 gadus veco Raiti Ivanānu, kurš iepriekš pārstāvējis NHL klubus Monreālas Canadiens, Losandželosas Kings un Kalgari Flames. Raitis bija starp NHL vadošajiem hokeja «policistiem», taču kopš pagājušās sezonas sākumā gūtā smadzeņu satricinājuma līgā vairs nav spējis nostiprināties.

Ivanāns pievienojas Rīgas Dinamo

Sevastova nepabeidz spēli Strasbūrā

Teniss. Anastasija Sevastova Strasbūras WTA International sērijas turnīra pamatsacensību 1. kārtas mačā nespēja pabeigt spēli pret ungārieti Timeju Babošu, izstājoties pie rezultāta 0:3.

Ribakovai jauns Latvijas rekords

Peldēšana. Aļona Ribakova Eiropas čempionātā Ungārijas pilsētā Debrecenā labojusi Latvijas rekordu 100 metru brasa peldējumā. Jaunais rekords ir viena minūte un 10,83 sekundes. Sportiste sasniedza arī Londonas olimpisko spēļu normatīvu. Ribakova pusfinālā neiekļuva. Viņai 26. vieta.

Šīre un Adamaitis sasniedz finālu

Airēšana. Pārairu divnieks Lauris Šīre un Dairis Adamaitis sasnieguši Londonas olimpisko spēļu pēdējā kvalifikācijas turnīra finālu. Šīre/Adamaitis savā pusfināla braucienā izcīnīja otro vietu, 2000 metru garo distanci veicot sešās minūtēs un 21,63 sekundēs. Fināls notiks trešdien. No katras distances Londonas olimpiskajām spēlēm kvalificēsies pirmo līdz trešo vietu ieguvēji.

Pelšam vārtu guvums un zaudējums

Hokejs. Kristiāns Pelšs Memoriālā kausa izcīņā guva vārtus WHL kluba Edmontonas Oil Kings sastāvā 2:5 zaudētajā mačā Sentdžonas Sea Dogs no QMJHL.

Kulda attālinās no Kaldera kausa

Hokejs. AHL Kaldera kausa izcīņas Austrumu konferences finālā Artūra Kuldas pārstāvētā Sentdžonsas IceCaps pagarinājumā zaudēja Norfolkas Admirals ar 0:1. Kulda spēli beidza ar -1 koeficientu. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir 0:3.