Baiba spriež, ka ķīviņus var atrisināt, iegādājoties vēl vienu televizoru. Tieši tā reiz rīkojās viņas tēvs, nevarēdams izturēt plūkšanos. Vecāku mājās pa vienam televizoram ir katrā istabā, arī virtuvē.
Cits paziņa Artūrs stāsta, ka viņa bērnībā plūkšanās ar brāļiem un māsām dažkārt beidzās ar sasistu un asiņojošu degunu. Karstumā gadījies brāļiem arī paretināt matus. Par šādām blēņām vecāku uzliktais sods bijis aizliegums ienākt televizora istabā, tāpēc labāk bijis strīdus risināt mierīgā ceļā. Bet apzinīgā vecumā ģimenē noteicēja pār pulti vienmēr esot bijusi mamma. Neviens neiebilda. Ik dienas viņa vienā un tajā pašā laikā ieņēma vietu viesistabā, kura vienlaikus bijusi arī Artūra istaba. Tikai, kad māte skatījusies gaudošanu (dziesmu šovus), Artūra mērs bijis pilns. Viņš aizkorķējis ausis ar austiņām, iekārtojies virtuvē un datorā skatījies savus detektīvus.
Savukārt paziņas - kaislīgi kāršu spēļu cienītāji - stāsta, ka strīdus, kādu raidījumu skatīties, viņi dažkārt atrisina, uzspēlējot durakus (kāršu spēli). Tā viņi atrisina arī citus jautājumus - piemēram, kas gatavos, mazgās drēbes vai arī ko darīt nedēļas nogalē. Ja strīdiņu gribas atrisināt uz ātro, viņi met monētu.
Jauna Privātās dzīves diskusija
Kas kontrolē TV pulti?
Cīņa par TV pulti - tātad dominējošo lomu televīzijas kanālu izvēlē - daudzās mājās ir ikdienišķs strīdu stāsts. Aģentūra LETA pat vēstī, ka Jelgavā kāds vīrietis izsaucis policiju, jo sieva viņam nav ļāvusi skatīties iemīļoto televīzijas pārraidi. Tikai policijas klātbūtnē abi vienojušies par televīzijas skatīšanās laiku.
Kanālu tagad daudz un televīziju arī - virszemes, interaktīvā, kabeļu.
Kas jūsu mājās izvēlas, kādus televīzijas pakalpojumus izmantot un kanālus, pārraides skatīties?
Kā vienojaties par zelta vidusceļu? Ar policiju, vairākiem televizoriem vai savstarpēju piekāpšanos?
Kā vērtējat televīziju piedāvājumu?
Jūsu mīļākās pārraides?