Tradīcijām bagātajai ķīniešu kultūrai šajās svinībās svarīgākais ir ģimenes apvienošanās, tādēļ miljoniem cilvēku dodas uz dzimtajām mājām, radot Jaungada haosu valsts satiksmē, ko dēvē par ikgadējo lielāko pasaules migrāciju. Tiek lēsts, ka šogad vilcienu biļetes pirms svētkiem kārojuši ap 230 miljoniem cilvēku, informējis Associated Press.
Tomēr īsts trakums svētku gaidīšanas periodā piedzīvots tieši ar Jaunā gada simbolu - trusi. Pieprasījums pēc tā strauji pieaudzis ne tikai restorānu un suvenīrveikalu plauktos, bet arī dzīvnieku tirgotavās. Cilvēki steiguši iegādāties pūkainos kustoņus, lai nodrošinātos ar laimi un veiksmi. Kā vēsta Asia One, daudzos zooveikalos dienu pirms Jaungada bijis grūti atrast šos pūkaiņus. Tas uztraucis dzīvnieku tiesību aizstāvjus, kas domā, ka daudzi mīluļi drīzāk iegādāti Jaungada sajūsmas gaidās un drīz vien var tikt pamesti.
Ķīniešu Jaungada svinības sākas līdz ar jauna mēness iestāšanos un ilgst 15 dienas līdz pilnmēnesim. To īpaši atzīmē arī Taivānā, Singapūrā, Dienvidkorejā un Vjetnamā.