Laika ziņas
Šodien
Migla
Trešdiena, 28. jūlijs
Cecīlija, Cilda

Benjamins Netanjahu

Izraēlas nebeidzamā politiskā krīze

Izraēla jau atkal tuvojas valsts parlamenta ārkārtas vēlēšanām – piektajām pēdējo divu gadu laikā –, un nav nekādu garantiju, ka arī tās ļaus beidzot izveidot stabilu vairākuma valdību, lai atgrieztos pie normālas politiskās ikdienas. Kas ir galvenie iemesli, kuru dēļ šī valsts ieslīgusi šķietami nebeidzamā politiskajā krīzē?

Netanjahu tiesā noraida apsūdzības korupcijā

Izraēlas premjerministrs Benjamins Netanjahu pirmdien tiesā Jeruzalemē oficiāli noraidīja viņam izvirzītās apsūdzības korupcijā, vēsta laikraksts Yedioth Ahronoth.

Izraēlas vienotības valdība sāk darbu

Pēc vairāk nekā gada un trim parlamenta vēlēšanām Izraēlā ir izveidota valdība, ko no pirmdienas kopīgi vada līdz šim nesamierināmie pretinieki – Benjamins Netanjahu un Benijs Gancs. Premjers Netanjahu sola panākt okupēto palestīniešu teritoriju iekļaušanu Izraēlas valstī.

Izraēla atvieglojusi pandēmijas dēļ noteiktos ierobežojumus

Izraēla no svētdienas atvieglojusi daļu ierobežojumu, kas noteikti cīņā ar jauno koronavīrusu. Izraēlas pagaidu premjerministrs Benjamins Netanjahu skaidroja, ka ierobežojumus bijis iespējams atvieglot, jo jaunā koronavīrusa izplatība ir palēninājusies.

Netanjahu apsūdzēts kukuļņemšanā

Izraēlas premjerministram Benjaminam Netanjahu izvirzītas apsūdzības kukuļņemšanā, krāpšanā un uzticības laušanā, ceturtdien paziņojusi Tieslietu ministrija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide