Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +11 °C
Skaidrs
Otrdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Dabas Diena

Bīstamie atkritumi jāutilizē pareizi

Atkritumu nonākšana vidē un to noglabāšana poligonos būtiski jāsamazina, taču īpaši svarīgi ir pareizi savākt un utilizēt bīstamos atkritumus.

Jūrkalne – arī rudens galamērķis

Doties uz jūru ir laba ideja jebkurā gadalaikā, arī Latvijā. Ja šāds apgalvojums šķiet pārāk vispārīgs, paskaidrošu vismaz par rudeni.

Kura partija viszaļākā?

Latvijas dabas aizsardzības un vides organizācijas Latvijas Dabas fonds, Latvijas Ornitoloģijas biedrība, Pasaules Dabas fonds, biedrība Zaļā brīvība un Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija, kas apvienojušās iniciatīvā Zaļais barometrs, izvērtējušas politisko partiju 4000 zīmju programmas 14. Saeimas vēlēšanām un rīcībpolitiku pēdējo četru gadu laikā.

Ienest dabu pilsētā

Pieci jautājumi projekta Sporta pils dārzi vadītājai Renātei Lagzdiņai.

Ūdens kvalitātes riski arī Latvijā

Latvijā šovasar karstuma viļņi ir mijušies ar visnotaļ vēsiem periodiem, taču, kā zināms, daudzviet Eiropā nākas cīnīties ar vēsturiskiem karstuma viļņiem, sausuma periodiem un rekordzemu ūdens līmeni upēs. Pasaules Dabas fonda (WWF) jaunākajā pētījumā aprēķināts, ka līdz 2050. gadam 17% kontinenta iedzīvotāju varētu saskarties ar augstu vai ekstrēmu ūdens trūkuma risku.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide