Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +7 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta

Eiropas Parlaments

Eiropas Parlaments pieņem jauno ES kultūras programmu

Eiropas Parlaments (EP) otrdien pieņēma programmu Radošā Eiropa kultūras un audiovizuālās nozares atbalstam 2021.-2027.gadā, tajā paredzot visu laiku lielāko atbalstu, ko ES jebkad piešķīrusi mākslai, informēja EP preses sekretārs Latvijā Jānis Krastiņš.

ES pamatprogrammai Erasmus+ piešķirti vairāk nekā 28 miljardi eiro

Eiropas Parlamenta (EP) deputāti otrdien pieņēma Erasmus+, kas ir Eiropas Savienības (ES) pamatprogramma izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā 2021. līdz 2027.gadam, piešķirot tai vairāk nekā 28 miljardus eiro no dažādiem avotiem, informēja EP preses sekretārs Latvijā Jānis Krastiņš.

EP pieprasa mainīt "digitālā zaļā sertifikāta" nosaukumu uz "ES Covid-19 sertifikātu"

Eiropas Parlaments (EP) šodien pieņēma savu nostāju likumdevēju sarunām par vakcinācijas sertifikātu, kas atjaunotu tiesības uz brīvu pārvietošanos Eiropā pandēmijas laikā, prasot mainīt ierosinātā dokumenta nosaukumu uz "Eiropas Savienības (ES) Covid-19 sertifikātu", noraidot Eiropas Komisijas (EK) priekšlikumu to saukt par "digitālo zaļo sertifikātu".

EP aicinās pasludināt ES par "LGBTI brīvības zonu"

Paredzams, ka 10.marta debatēs un 11.marta balsojumā Eiropas Parlaments (EP), atbildot uz Polijas "no lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu un interseksuāļu (LGBTI) brīvajām zonām", aicinās Eiropas Savienību (ES) kļūt par "LGBTI brīvības zonu".

EP varētu prasīt apturēt Astravjecas AES darbību

Eiropas Parlamenta (EP) deputāti varētu prasīt apturēt Baltkrievijā esošās Astravjecas atomelektrostacijas (AES) darbību, informēja EP preses sekretārs Latvijā Jānis Krastiņš.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide