Laika ziņas
Šodien
Migla

Eiropas Savienība

Rinkēvičs: Pēdējās nedēļās ES demonstrē izlēmību

Pēdējās nedēļās Eiropas Savienība (ES) ir demonstrējusi izlēmību, tikšanās laikā ar ES augsto pārstāvi ārlietās un drošības politikas jautājumos Žuzepu Borelu pauda Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).

Iziet no politiskā strupceļa

Eiropas Savienība (ES) 2015. gadā piedzīvoja ārkārtēju situāciju migrācijā. Tolaik palīdzību un aizsardzību lūdza vairāk nekā viens miljons cilvēku, daudzi – tikai uz dažiem mēnešiem. Arī pēc sešiem gadiem migrācija vēl joprojām ir viens no ES nākotnes sarežģītajiem krustpunktiem.

Latvija lūgusi ES 120 mākslīgās plaušu ventilācijas iekārtas

Lai palielinātu slimnīcu kapacitāti ārstēt Covid-19 pacientus, kuru skaits atbilstoši prognozēm turpinās pieaugt, Latvija ir lūgusi Eiropas Savienības (ES) atbalstu un starptautisko palīdzību dažāda medicīnas aprīkojuma un ierīču nodrošināšanai.

Ijabs: Nepiešķirot naudu dzeloņstieplēm uz ES robežām, Eiropas līderi rūpējas par savu reputāciju

Lai gan Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētāja Urzula fon der Leiena paziņojusi, ka, neskatoties uz vairāku dalībvalstu prasībām, Brisele nepiešķirs līdzekļus žogu būvniecībai uz bloka ārējām robežām, šajā jautājumā atsevišķu dalībvalstu līderi mazliet liekulīgi seko simbolikai un reputācijai, nevis praktiskiem apsvērumiem, aģentūrai LETA sacīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Ivars Ijabs (AP).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide