Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Rīgā +12 °C
Smidzinošs lietus
Piektdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Farmācija

Starptautisks ilgtspējas indekss apliecina Mēness aptiekas līderību farmācijas nozarē

Mēness aptieka 2022. gadā ir ilgtspējīgākais zīmols farmācijas nozarē. Saņemot par 11 pozīcijām augstāku Latvijas iedzīvotāju vērtējumu nekā pērn, tā kopvērtējumā starp visām nozarēm/uzņēmumiem Latvijā ierindojusies 9. vietā, – liecina Eiropas plašākā neatkarīgā zīmolu ilgtspējas pētījuma (Sustainable Brand Index™) jaunākie rezultāti.

Farmaceits nav pārdevējs

Par priekšstatu maiņu, kā arī par milzīgo uzticību savam darbam stāsta farmaceite un reģionālā vadītāja Mēness aptieku saimē Viktorija Skurjate.

Mūsu jaunajā realitātē konsultācijas tiešsaistē ir farmaceitiskās aprūpes daļa

Latvijas Farmācijas biedrības (LFB) novērtējums Mēness aptiekas farmaceitam Vadimam Brižaņam apliecina profesijas mūsdienīgo dinamiku. Goda nosaukums Gada farmaceits 202 piešķirts par farmaceita profesijas popularizēšanu un sabiedrības izglītošanu, par farmaceita konsultāciju pilnveidošanu, izmantojot un attīstot jaunus komunikācijas veidus. "Tiešsaistes farmaceitisko konsultāciju pakalpojums ir neatņemama farmaceitiskās aprūpes daļa jaunajā realitātē," atzīst LFB balvas laureāts Gada farmaceits 2021 – Vadims Brižaņs.

Ar farmaceita padomiem – uz labāku veselību

Veselības aprūpes speciālistu, tostarp, farmaceitu zināšanas un pieredze ir vērtība, ko pandēmijas laikā, šķiet, neapšauba vairs neviens. Turklāt farmaceits joprojām ir viens no visātrāk un ērtāk sasniedzamajiem medicīnas speciālistiem. Farmaceite un Mēness aptiekas 48 Cēsīs vadītāja Marina Pacukeviča saka: "Katram vajag, lai viņu uzklausa, ja runa ir par svarīgāko – par veselību."

Farmaceits – vairāk nekā pārdevējs

Ir cilvēki, kuriem obligāti vajadzētu konsultēties ar farmaceitu pirms medikamentu iegādes, – intervijā Romānam Meļņikam saka farmaceits Vadims Brižaņs.

Saredz attīstības iespējas Latvijā

Lai arī šonedēļ Latvijā atkal ziņots par lielāku apstiprināto Covid-19 gadījumu skaitu, nekā tas bijis pēdējās nedēļās, mūsu valstī saslimšanas līmenis ar to joprojām vērtējams kā salīdzinoši zems. Kā viens no iemesliem šādiem rādītājiem cita starpā minēta atbildīgo ātra rīcība, lai nepieļautu vīrusa strauju izplatību Latvijā. To pirmo min arī starptautiskās veselības aprūpes kompānijas Roche izpilddirekors Severīns Švāns, kurš šonedēļ pirmo reizi apmeklēja Latviju.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide