Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Laikmetīgā deja

Ziedu Dievmāte un iekšēji cildenais. Festivāla Laiks dejot 2024 fokusā šogad – Portugāle

Starptautiskais laikmetīgās dejas festivāls Laiks dejot 2024, kas notiks no 9. līdz 15. jūnijam Rīgā un Stāmerienā, šogad fokusēsies uz Portugāles laikmetīgo deju, turpinot pirms sešiem gadiem aizsākto pieeju savā programmā ik gadu koncentrēties uz reģionu ar interesantu un savdabīgu laikmetīgo deju, kas Latvijā šai ziņā ir mazāk iepazīts.

Latvijā norisināsies Baltijas Dejas platforma

Latvijā no 9. līdz 11. februārim norisināsies Baltijas Dejas platforma, kuras laikā tiek piedāvāta unikāla iespēja noskatīties laikmetīgās dejas izrādes, informēja Latvijas Dejas informācijas centra valdes priekšsēdētāja Inta Balode.

Horeogrāfe Milana Komarova iestudē baletu Lietuvā

2023.gada nogalē Šokios teātrī Viļņā trīs vakarus pēc kārtas (20., 21. un 22. decembrī) notika trīs horeogrāfu viencēlienu pirmizrāde Ziemassvētku triptihs (Kalėdinis triptikas), kura pirmo daļu Vilinošās tāles sadarbībā ar gaismu mākslinieku Mariusu Apansku veidoja mūsu horeogrāfe Milana Komarova, savukārt otro un trešo Birute Leitukaite, Giedre Zaščižinskaite.

Hamburga dejo kopā ar Džonu Neimeieru

Četras nedēļas Hamburgā tiks svinēta baleta māksla – ir sākušās 48. Hamburgas baleta dienas. Festivāls ir veltīts leģendārā horeogrāfa Džona Neimeiera 50. sezonai Hamburgas baletā

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide