Laika ziņas
Šodien
Migla
Svētdiena, 14. augusts
Zelma, Zemgus, Virma

Latvijas Olimpiskā komiteja

Nepieciešama skaidra rīcība. Saruna ar LOK prezidentu Žoržu Tikmeru

Nemanot aizritējuši divi sarežģīti gadi, kopš Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) vadības groži ir Žorža Tikmera (65) rokās. Viņš uzsver: lai arī pandēmijas dēļ Latvijas vadošajai sporta organizācijai un tās komandai nav trūcis izaicinājumu, Ukrainā notiekošās karadarbības laikā ir svarīgi pieņemt skaidrus, nepārprotamus lēmumus un rīkoties.

LOK novērtē Latvijas olimpiešu kopējo sniegumu Tokijā kā labu

Izpildkomitejas sēdē izvērtējot olimpiešu sniegumu Tokijas olimpiskajās spēlēs, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sportistu sniegumu starptautiskajās sacensībās novērtējusi kā labu, aģentūru LETA informēja LOK mārketinga dienesta vadītāja Dace Gulbe.

Olimpiskā sporta centra nosaukumu turpmāk papildinās Rimi vārds

Paplašinot Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) un Rimi Latvia sadarbību, ir noslēgts sadarbības līgums par Olimpiskā sporta centra nosaukuma un vizuālā tēla maiņu. Nākamo jeb jau 16. sezonu sporta komplekss uzsāks ar Rimi Olimpiskā centra vārdu.

Olimpieši spēka gados

Lielāko daļu Latvijas delegācijas Tokijā veidos olimpisko spēļu debitanti, tomēr delegācijā apstiprināti arī vairāki pieredzējuši sportisti, tostarp savulaik olimpisko godalgu jau izcīnījušais pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš. Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) trešdien apstiprināja 30 sportistu dalību jūlijā un augustā paredzētajās olimpiskajās spēlēs, bet vēl pieci atlēti viņiem var pievienoties 1. jūlijā, kad pēdējās ceļazīmes izdalīs Starptautiskā Vieglatlētikas asociācija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide