Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Martins Dukurs

Martins Dukurs pošas uz treniņiem Soču trasē

Pirms pusotra mēneša sezona beidzās ar pasaules čempionātu Vācijas trasē Altenbergā, taču Latvijas izlases vadošie skeletonisti kamanas istabas stūrī nenolika. Brāļi Martins un Tomass Dukuri turpināja treniņus Siguldas trasē, lai testētu kamanas un izmēģinātu jaunus slidu komplektus. Seškārtējais pasaules čempions Martins Dukurs aprīlī ir iecerējis treniņus turpināt 2014. gada olimpisko spēļu trasē Sočos.

Martins Dukurs: Tu sities, brīžiem tevi pļaukā, bet baigi lielās jēgas no tā dzīvē nav

Visu laiku titulētākais pasaules skeletonists Martins Dukurs jauno Pasaules kausa (PK) sezonu novembra izskaņā sācis ar divām uzvarām sev tik pazīstamajā Siguldas trasē. Intervijā decembra Sporta Avīzei (SA) viņš stāsta par motivāciju vēl aizvien traukties ledus trasēs, nākotni pēc skeletona un prioritārajiem sporta veidiem Latvijā. Visu interviju par šiem un daudziem citiem tematiem lasiet decembra izdevumā Sporta Avīze!

Martins Dukurs ar jaunām kamanām iesāks pirmsolimpisko sezonu

Pārbaudīt jaunizgatavoto tehniku pašreizējā situācijā ir svarīgāk nekā tiekties pēc augstas vietas. Pasaules kausa (PK) deviņkārtējais ieguvējs Martins Dukurs jauno sezonu mājas trasē Siguldā iesāks ar šovasar izgatavotām kamanām. Treniņbraucienos labas tendences uzrādīja vecākais brālis Tomass. Piektdien pulksten 10 sāksies skeletona sacensības sievietēm, savukārt plkst. 15 paredzēts pirmais brauciens vīriešiem. Tiešraides LTV7.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide