Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +20 °C
Skaidrs
Sestdiena, 20. augusts
Bernhards, Boriss, Rojs

Ministri

PKC atzinīgi novērtē iniciatīvu veidot valsts ministra amatu

Pārresoru koordinācijas centrs (PKC) atzinīgi vērtē Valsts prezidenta Egila Levita iniciatīvu Ministru kabineta (MK) līmenī iecelt politiski atbildīgu amatpersonu - valsts ministru, aģentūrai LETA pauda PKC pārstāvis Guntis Rozenbergs.

Riekstiņa: Uzņēmēji ir par enerģisku rīcību un pragmatismu

Valdības darba vērtējums desmit ballu sistēmā ir 4,4 balles, rāda Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) šopavasar organizētā aptauja, kurā piedalījās vairāk nekā 170 dažādu nozaru uzņēmēji. Piecu ballu vērtējumu sasnieguši vai pārsnieguši tikai četri valdības pārstāvji - Ministru prezidents Māris Kučinskis (piecas balles), finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (5,2), kultūras ministre Dace Melbārde (5,3) un veselības ministrs Guntis Belēvičs, kurš ieguvis visaugstāko vērtējumu - 5,9 balles. Viszemāko vērtējumu - 3,2 balles - saņēmis labklājības ministrs Jānis Reirs.

Meļņiks: Citu dīķa zivīs

Vienotības ministru darbībai valdībā būšot izšķiroša ietekme uz partijas politisko nākotni un tās rezultātiem Saeimas vēlēšanās, Dienai atzinis bijušais eirokomisārs Piebalgs. Saprotama nostāja, jo vairāk tāpēc, ka vairums Vienotības ministru ir jaunos krēslos, tātad tiem "nevelkas līdzi" kļūdu un nepadarīto darbu pagātnes bagāža, savukārt tie, kas palikuši līdzšinējos amatos, atbild par jomām, kas nav no sociāli jutīgajām.

Lielā cīņa tagad būs Vienotības iekšienē

Vienotības pastāvēšanā būtiska nozīme būs tam, ar cik spēcīgu un vienotu ministru komandu tā ieies Māra Kučinska (ZZS) vadītajā valdībā un kurš būs tās virzītais ekonomikas ministrs, kas kļūs arī par premjera biedru, piektdien vēsta laikraksts Diena.

Straujuma ministriem novēl nepalaisties

Sākot šī gada pirmo Ministru kabineta komitejas sēdi, Ministru prezidente Laimdota Straujuma (Vienotība) ministriem vēlēja "nepalaisties".

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide