Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Plūdi

Plūdos Sudānā gājuši bojā 84 cilvēki

Sudānā spēcīgu lietusgāžu izraisītos plūdos ir gājuši bojā vismaz 84 cilvēki, kā arī sagrautas vai izpostītas desmitiem tūkstošu māju, pirmdien paziņoja varas iestādes.

Plūdos ASV Tenesī pavalstī vismaz 22 bojāgājušie

Pēkšņajos plūdos, ko izraisījušas spēcīgās lietusgāzes, ASV dienvidos Tenesī pavalstī gājuši bojā vismaz 22 cilvēki, bet vairāki desmiti pazuduši bez vēsts, svētdien paziņojušas amatpersonas.

Plūdos un nogruvumos Indijā vairāk nekā 100 upuru

Vairāk nekā 150 cilvēku gājuši bojā, bet desmitiem pazuduši bez vēsts musonu lietavu izraisītos plūdos un zemes nogruvumos Indijas rietumos. Glābšanas darbus nopietni apgrūtina lietus turpināšanās, taču meteorologi norāda, ka tas nav nekas negaidīts, jo musonu lietavu sezona Indijas rietumu piekrastē novērojama katru gadu no jūnija līdz septembrim.

Merkele apmeklē plūdu nopostītos reģionus

"Sirreāla un biedējoša," – tāds iespaids Vācijas kanclerei Angelai Merkelei vakar radies par situāciju plūdu skartajos reģionos ReinzemesPfalcas federālajā zemē. Vācijā plūdi, kas sākās pēc spēcīgām lietavām naktī uz pagājušo ceturtdienu, prasījuši vismaz 157 cilvēku dzīvības, vēl 27 gājuši bojā Beļģijā.

Lietus izraisītajos plūdos desmitiem upuru Vācijā

Ļoti spēcīgu lietusgāžu izraisīti plūdi kļuvuši par cēloni desmitiem cilvēku bojāejai Vācijas rietumos. Par vairākiem plūdu upuriem ziņojušas arī Beļģijas varasiestādes, savukārt Nīderlandē, Luksemburgā un Francijas austrumos lietavas paralizējušas satiksmi.

Vācijā plūdos gājuši bojā vismaz 59 cilvēki

Bojāgājušo skaits postošajos plūdos, kas izcēlušies Vācijā, ceturtdien sasniedzis vismaz 59 cilvēkus, bet daudzi cilvēki joprojām skaitās bez vēsts pazuduši, ziņo policija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide