Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā +2 °C
Sniega pārslas
Trešdiena, 21. februāris
Eleonora, Ariadne

Sports

Sāks dalīt naudu sportam

Sporta nozare nav apmierināta ar valsts finansējuma piešķiršanas kritērijiem.

Latvijas Nacionālā sporta centra attīstības ceļš

Latvijas Nacionālais sporta centrs ir daudziem, pirmšķietami, neko neizsakošs nosaukums, kas pēc sava fonētiskā skanējuma jau pats pēc definīcijas piešķir zināmu pretenziju uz ko nacionāla līmeņa ievērības cienīgu. Kas ir Latvijas Nacionālais sporta centrs? Tā ir 100% Izglītības un zinātnes ministrijai piederoša kapitālsabiedrība, kas savu darbību jaunajā veidolā uzsāka tikai 2022. gadā.

Ar likumu aizliegs Latvijas izlasēm spēlēt pret Krievijas vai Baltkrievijas izlasēm

Saeima šodien otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Sporta likumā, kuros atbilstoši Sporta apakškomisijas vadītāja Dāvja Mārtiņa Daugavieša (JV) priekšlikumam paredzēts noteikt, ka Latvijas izlasēm aizliegt spēlēt pret Krievijas vai Baltkrievijas valsts izlasēm, ja tās piedalās sacensībās zem sava karoga vai neitrālā statusā.

FOTO: Rīgā aizritējuši aizraujošie Sportiskie Ziemassvētki

Trešajā adventē, 17. decembrī, ap 2500 aktīvā dzīves veida piekritēji “Rimi Olimpiskajā centrā” Rīgā notikušajā aktīvās atpūtas pasākumā “Sportiskie Ziemassvētki” piedalījās daudzās interesantās sportiskās aktivitātēs un izklaides pasākumos, bet noslēdzošajā daļā baudīja "X faktora" uzvarētājas Grētas koncertu, informē organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

17. decembrī Rimi Olimpiskajā centrā gaidāmi Sportiskie Ziemassvētki

Šī gada 17. decembrī aktīvā dzīves veida piekritējiem tiks piedāvāta brīnišķīga iespēja ar vairākām sportiskām un izklaides aktivitātēm pozitīvā gaisotnē pavadīt brīvdienu, jo Rimi Olimpiskajā centrā Rīgā, Grostonas ielā 6b, notiks aktīvās atpūtas pasākums Sportiskie Ziemassvētki.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide