Laika ziņas
Šodien
Migla
Pirmdiena, 22. jūlijs
Marija, Marika, Marina

Suņi

FOTO: Dalībnieki sajūsmināti par pasākumu Carnikavā Ar suni kopā jautrāk

Ar brīnišķīgiem iespaidiem, ļoti pozitīvām emocijām un ziedojumiem labdarībai pagājušo sestdien, 13. jūlijā, Carnikavā, Atpūtas ielas galā (pie Gaujas) aizvadīts aizraujošais un izklaidējošais pasākums “Ar suni kopā jautrāk”, ko rīkoja titulētais kamanu suņu sporta klubs “Dog Sport Carnikava” kopā ar pazīstamo dzīvnieku barību zīmolu “Josera”, kura oficiālais pārstāvis Latvijā ir SIA “Bertas Nams”, informē organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

Respektēs līderi, nevis diktatoru

Jāatrod veids, kā ar neatkarīgajiem basendži sadarboties, nevis viņus pakļaut, uzskata Gabijas, Orī un Do saimniece Aiga Leimonte.

Biežas kļūdas suņa barošanā

Barojot suņus, cilvēki mēdz pieļaut kļūdas – nezināšanas, finansiālo iespēju, pieraduma dēļ. Kā norāda Barbora.lv uzrunātā kinoloģe Laura Blumberga, viena no izplatītākajām kļūdām ir dot sunim vārītus kaulus. "Termiski apstrādāts kauls (tas attiecas arī uz grilēšanu) kļūst neizturīgs, lūst ļoti asās šķēpelēs. Veterinārārsti saka, ka tas ir viens no biežākajiem iemesliem, kāpēc suņiem nepieciešams veikt pēkšņas operācijas, – kauli ieduras dzīvnieku barības vadā, zarnās. Tas attiecas arī uz kaķiem.

Krietni ierobežos iespējas suni turēt piesietu

Saeima šodien otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Dzīvnieku aizsardzības likumā, kas cita starpā paredz krietni ierobežot iespējas suni turēt piesietu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide