Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Valsts darba inspekcija

Saistībā ar aktivitātēm sociālajos tīklos Mamikinam uzsaka darbu VDI

Pēc labklājības ministra Gata Eglīša (JKP) iesaistes Valsts darba inspekcijas (VDI) direktors Renārs Lūsis pārbaudes laikā uzteicis darbu bijušajam eiroparlamentārietim Andrejam Mamikinam, kurš VDI bija kļuvis par stratēģiskās komunikācijas vadītāju.

Mērķis – uzlabot darba aizsardzības kultūru

Šonedēļ Rīgā norit ikgadējās Atbildīga biznesa nedēļas pasākumi, kuros liela uzmanība tiek pievērsta jautājumiem, kas saistīti ar sabiedrības veselīgās dzīves ilguma pagarināšanu.

Latvijā darba vietā iet bojā divreiz biežāk nekā vidēji ES

Latvijā darba vietā bojā gājušo cilvēku skaits ir divas reizes augstāks nekā vidēji Eiropas Savienībā (ES), ceturtdien kampaņas Esi drošs, ka darbs ir drošs atklāšanā sacīja Valsts darba inspekcijas (VDI) vadītājs Renārs Lūsis. Pēc viņa paustā, salīdzinot ar 2017.gadu, pērn letālo gadījumu skaits darba vietās ir pieaudzis kopumā par 20%, un šis esot rādītājs, par kuru Latvijai būtu jāsatraucas.

VDI izmeklēs strādnieka nāvi Daugavas stadiona būvlaukumā

Valsts darba inspekcija (VDI) sākusi izmeklēšanu par Daugavas stadiona kanalizācijas izbūves laikā bojā gājušo strādnieku, aģentūru LETA informēja inspekcijas pārstāve Megija Ekkerte. Pēc viņas paustā, informāciju par to, ka vakarnakt Daugavas stadiona kanalizācijas izbūves laikā esot gājis bojā darbinieks, VDI saņēma otrdienas rītā. VDI pārstāvji apmeklēja nelaimes gadījuma vietu, un sākta izmeklēšana.

Šogad darba vietās miruši jau 11 vīrieši

Šogad no 1. janvāra līdz 5. martam nelaimes gadījumos darbā bojā gājuši četri nodarbinātie un vēl septiņi darbinieki atrasti miruši, liecina Valsts darba inspekcijas (VDI) rīcībā esošā informācija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide