Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +10 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Balticovo

Mūsu mazajā valstī dzīvo dūšīgi olu ēdāji

"Pēdējo 15 gadu laikā saražoto olu skaits ir faktiski trīskāršojies. Tomēr gribu uzsvērt, ka mūsu pašmērķis nav audzēt apjomus uz olu skaita palielināšanas rēķina. Mēs pievēršam uzmanību tam, kā ar inovācijām iet līdzi visām augstajām prasībām pasaulē un kā uz pasaules skatuves apsteigt konkurentus ar kvalitatīviem, par saprātīgu cenu saražotiem produktiem," uzsver a/s Balticovo valdes loceklis Toms Auškāps.

Pirmie mērījumi: Skābekļa koncentrācija Verģupē un Iecavā atbilst normai

Skābekļa koncentrācija Verģupē un Iecavā pēc AS Balticovo ražošanas notekūdeņu attīrīšanas iekārtu avārijas atbilst normai, aģentūru LETA informēja Valsts vides dienesta (VVD) sabiedrisko attiecību speciāliste Jūlija Ņikitina."Pārbaudīta Verģupe un Iecavas upe - piesārņojumu nav novērots. Abu upju ūdenim veikti skābekļa koncentrācijas mērījumi, tie atbilst normai.

Avārijas situācija Balticovo notekūdeņu attīrīšanas iekārtās (papildināts 19:00)

Pirmdien no ierindas izgājušas putnkopības uzņēmuma AS Balticovo ražošanas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas. Valsts vides dienests (VVD) situāciju vērtē kā ļoti nopietnu. Iecavas novada dome gan uzsver, ka notikušais neradot lielu apdraudējumu.Portālu Diena.lv dienestā informēja, ka iekārtās gājušas bojā notekūdeņus attīrošās baktērijas.

Balticovo grib iekarot 5% Eiropas tirgū

Olu ražotājs Balticovo tuvāko piecu gadu uzņēmuma attīstībā plāno ieguldīt 50-60 miljonus eiro. Pagājušajā nedēļā ekspluatācijā tika nodots Balticovo šķidro olu cehs, kur kopumā ieguldīti divi miljoni eiro. Jaunajā cehā stundā sagatavo piecas tonnas pasterizētas šķidro olu masas.

Balticovo attīstībā plāno ieguldīt līdz 45 miljoniem latu

Olu un olu produktu ražotājs AS "Balticovo" turpmākajos piecos gados attīstībā plāno ieguldīt no 35 līdz 45 miljoniem latu, paplašinot gan vietējā, gan eksporta tirgus daļas, šodien atzina uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Arnis Veinbergs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide