Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +19 °C
Daļēji saulains
Svētdiena, 1. augusts
Albīna, Albīns

Baltijas valstis

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 269 cilvēki; Igaunijā - 77

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 269 cilvēkiem un reģistrēti deviņi nāves gadījumi ar Covid-19, pirmdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 77 cilvēkiem un reģistrēts viens nāves gadījums ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 459 cilvēki; Igaunijā - 103

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 459 cilvēkiem, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši 11 cilvēki, svētdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 103 cilvēkiem, bet jaunus upurus vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi, paziņojis Veselības departaments.

Rīgā ir augstākā dzīves dārdzība starp Baltijas valstu galvaspilsētām

Rīgā ir augstākā dzīves dārdzība starp Baltijas valstu galvaspilsētām, jo izdevumi par pārtiku, mājokli un transportu prasa procentuāli lielāko vidējai ģimenei pieejamo ienākumu daļu, trešdien pētījuma par dzīves dārdzību Baltijas valstu galvaspilsētās prezentācijā sacīja Swedbank Finanšu institūta eksperte Evija Kropa.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 786 cilvēki; Igaunijā - 199

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 786 cilvēkiem un reģistrēti desmit nāves gadījumi ar Covid-19, pirmdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 199 cilvēkiem un reģistrēti trīs nāves gadījumi, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 655 cilvēki; Igaunijā - 179

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 655 cilvēkiem un reģistrēti pieci Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, pirmdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 179 cilvēkiem un reģistrēti četri Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 1306 cilvēki; Igaunijā - 362

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1306 cilvēkiem, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši seši cilvēki, piektdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 362 cilvēkiem, bet miruši trīs cilvēki, piektdien paziņojis Veselības departaments.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide