Laika ziņas
Šodien
Sniegs
Rīgā +1 °C
Sniegs
Pirmdiena, 22. aprīlis
Armanda, Armands

Junior Achievement

Šodien Latvijā notiek Ēnu diena. Populārākā ēnošanas nozare - medicīna

Šodien, 4.aprīlī, visā Latvijā norisinās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizētais karjeras izglītības pasākums skolēniem Ēnu diena. Šogad ar dažādām profesijām skolēnus iepazīstina 2180 ēnu devēji, kopumā piedāvājot 12 753 vakances. Jauniešu vidū jau vairākus gadus populārākā nozare ir medicīna, šogad salīdzinoši daudz skolēnu vēlas ēnot zobārstus.

Džemperis ar sildelementu, iepirkšanās lietotne, automatizēta barotava – skolēnu radītie produkti pasākumā CITS BAZĀRS

Šo sestdien, 23. martā, notiks ikgadējais izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras kopīgi rīkotais skolēnu mācību uzņēmumu pasākums CITS BAZĀRS. Tas norisināsies tirdzniecības centrā Domina Shopping, kur ar pašu radītiem produktiem tirgosies 270 skolēnu mācību uzņēmumi no visas Latvijas, kā arī Igaunijas un Somijas.

Apbalvoti JA Latvia finanšu pratības konkursu laureāti

Izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar veikalu tīklu Pepco un izklaides centru Apollo Skypark apbalvoja JA Latvia finanšu pratības un radošuma konkursu Mana vārdnīciņa un Biznesa pasakas 2023./2024. mācību gada laureātus. Šajā mācību gadā konkursa 1. kārtā, kas norisinājās izglītības iestādes, piedalījās 717 skolēni 54 Latvijas izglītības iestādēs.

Izziņo šī gada Ēnu dienas datumu un aicina darba devējus sākt publicēt vakances

Šogad, 4. aprīlī, notiks izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) rīkotais karjeras izglītības pasākums skolēniem Ēnu diena. No šodienas ēnu devēji ir aicināti publicēt savas vakances portālā enudiena.lv, lai skolēni atkal varētu doties ēnot un praktiski izzināt interesējošās profesijas. Otro gadu pēc kārtas Ēnu dienas partneris ir mazumtirdzniecības tīkls Maxima Latvija, kā arī atbalsta Rīgas Tehniskā universitāte.

Nedēļas nogalē notiks skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku tirdziņš CITS BAZĀRS

Sestdien, 2. decembrī, tirdzniecības centrā “Domina Shopping” notiks ikgadējais izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgus “Cits Bazārs”. Tajā pašu radītas preces un oriģinālas Ziemassvētku dāvanas apmeklētājiem piedāvās 270 skolēnu mācību uzņēmumu no visas Latvijas.

Izsludina vidusskolēnu uzņemšanu Līderu programmā

Izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia) izsludina skolēnu pieteikšanos uzņemšanai Līderu programmā. Jau desmito gadu, ap piecpadsmit vidusskolēnu no visas Latvijas, programmas ietvaros būs iespēja attīstīt līderības prasmes gan pieredzējušu mentoru, gan kouču vadībā.

Lielākā uzņēmējdarbības konference jauniešiem #UzdrīkstiesUzvarēt šodien pulcēs 6500 skolēnu un studentu

Šodien norisināsies Latvijas lielākā uzņēmējdarbības iedvesmas konference #Uzdrīksties Uzvarēt 2023, kas Rīgā vienuviet pulcēs rekordlielu dalībnieku skaitu - 6500 jauniešu no visas Latvijas. Konferencē uzņēmēji, pazīstamas sporta un radošo jomu personības dalīsies ar svarīgākajām atziņām par savu ceļu uz panākumiem un iedvesmos skolu jauniešus un studentus uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Atvērta pieteikšanās skolēniem un studentiem uzņēmējdarbības iedvesmas konferencei #UzdrīkstiesUzvarēt

Sākusies pieteikšanās Latvijas lielākajai uzņēmējdarbības iedvesmas konferencei #Uzdrīksties Uzvarēt, kas 19. oktobrī Ķīpsalas hallē, Rīgā pulcēs vairākus tūkstošus jauniešu no visas Latvijas. Šogad ar saviem pieredzes stāstiem konferencē dalīsies spilgtākie Latvijas tehnoloģiju un mākslīgā intelekta jomas uzņēmēji, spilgtas personības un radošo industriju pārstāvji.

VIDEO: Izaugsmes kods 2023 | Izglītības iedvesmas konference

Pirmā izglītības iedvesmas konference skolotājiem Izaugsmes kods, kas veltīta mūsdienīgiem izglītības risinājumiem ceļā uz izcilību. Konferenci rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Junior Achievement Latvia ar Rīgas Tehniskās universitātes un Mission Latvia atbalstu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide