Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Lietuva

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 1853 cilvēki; Igaunijā - 619

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 1853 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi 19 cilvēku dzīvību, ceturtdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu atklāta vēl 619 cilvēkiem un reģistrēti desmit Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, ceturtdien paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 1839 cilvēki; Igaunijā - 821

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 1839 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi 18 cilvēku dzīvību, otrdien paziņojis Statistikas departaments. Savukārt Igaunijā inficēšanās ar koronavīrusu atklāta vēl 821 cilvēkam un reģistrēti astoņi Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, otrdien paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējies vēl 851 cilvēks; Igaunijā - 403

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 851 cilvēkam, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi 23 cilvēku dzīvību, pirmdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu atklāta vēl 403 cilvēkiem un reģistrēti 11 Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, pirmdien paziņojis Veselības departaments.

Pazemina Ķīnas un Lietuvas attiecību līmeni

Lietuvas valdība izteikusi nožēlu par Ķīnas lēmumu pazemināt savstarpējo diplomātisko attiecību līmeni, taču uzsvērusi, ka Lietuvai, kas turpina ievērot vienas Ķīnas politiku, ir tiesības padziļināt attiecības ar Taivānu, vēsta Deutsche Welle.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 1707 cilvēki; Igaunijā - 715

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1707 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi 17 cilvēku dzīvības, piektdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 715 cilvēkiem un reģistrēti deviņi Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, piektdien paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējies vēl 2151 cilvēks; Igaunijā - 1023

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 2151 cilvēkam, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi 19 cilvēku dzīvību, trešdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 1023 cilvēkiem un reģistrēti septiņi Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, trešdien paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā no šodienas atļautas tikai medicīniskās maskas vai respiratori

Lai iegrožotu straujo jaunā koronavīrusa delta paveida izplatību, Lietuvā no šodienas noteikta stingrāka sejas aizsargmasku valkāšanas kārtība, proti, publiskajās iekštelpās, sabiedriskajā transportā un darbavietās vairs nevarēs uzturēties ar auduma masku vai pašdarinātu sejas aizsegu - par derīgu tiks uzskatīta vienīgi medicīniskā maska vai respirators.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide