Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Lietuva

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 1235 cilvēki; Igaunijā - 430

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1235 cilvēkiem un reģistrēti 15 nāves gadījumi ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19, trešdien paziņojis Statistikas departaments. Tikmēr Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 430 cilvēkiem un reģistrēti seši nāves gadījumi ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar Covid-19 inficējušies vēl 1043 cilvēki; Igaunijā - 401

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1043 cilvēkiem un reģistrēti 15 Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, otrdien paziņojis Statistikas departaments. Savukārt Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 401 cilvēkam un reģistrēti pieci Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 1327 cilvēki un 13 miruši; Igaunijā 10 nāves gadījumi

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1327 cilvēkiem, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši 13 cilvēki, ceturtdien paziņojis Statistikas departaments. Savukārt Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 425 cilvēkiem, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši desmit cilvēki.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 1585 cilvēki; Igaunijā - 396

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1585 cilvēkiem, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši 15 cilvēki, trešdien paziņojis Statistikas departaments. Tikmēr Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 396 cilvēkiem, bet pirmo reizi piecu mēnešu laikā nav reģistrēts neviens nāves gadījums no vīrusa izraisītās slimības Covid-19, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējies vēl 1031 cilvēks; Igaunijā - 459

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1031 cilvēkam, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši 13 cilvēki, otrdien paziņojis Statistikas departaments. Tikmēr Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 459 cilvēkiem, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši trīs cilvēki, paziņojis Veselības departaments.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide