Rīgā +22 °C
Pirmdiena, 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

Bez nosaukuma

basketbols. Baltijas līgā Jūrmala/Fēnikss izbraukumā ar 70:82 (Ziediņš 13; Nemaņa 15) zaudēja Rakveres Tarvas.

Jūrmala piedzīvo neveiksmi

Liepāja tiek galā ar jelgavniekiem

basketbols. Latvijas līgā Liepāja/Triobet ar 73:72 (Zeks 17; Gludītis 21) mājās uzveica BK Jelgava.

Dāvis Bertāns atpakaļ Spānijā

basketbols. Spānijas augstākās līgas kluba Laboral Kutxa rīcībā atgriezies Dāvis Bertāns, kurš pēc ceļgala krustenisko saišu plīsuma martā bija spiests iziet ilgstošu rehabilitācijas procesu. Iesākumā uzbrucējs trenēsies trenažieru zālē, bet drīzumā gaidāma viņa atgriešanās arī treniņos zālē. Kutxa Spānijas čempionātā pagaidām ieņem ceturto vietu, bet ULEB Eirolīgā iekļuvusi Top-16 kārtā.

Viens pieticīgs, otrs nespēlēja

basketbols. Itālijas čempionāta mačā Rihards Kuksiks guva 2 punktus (1/1 2p., 0/1 3p.), kad viņa Opnejobmetis ar 81:93 zaudēja Sidigas, kā sastāvā bija pieteikts Jānis Blūms, kurš gan laukumā nedevās.

Āboltiņa pārspēj savu rekordu

kalnu slēpošana. FIS kategorijas sacensībās milzu slalomā Norvēģijā Agnese Āboltiņa izcīnīja 8. vietu. Uzvarētājai Eli Plutai (Slovēnija) viņa zaudēja 1,91 sekundi divu braucienu summā. Nopelnītie 47,50 FIS kategorijas punkti ir viņas personiskais rekords disciplīnā.

Līdz finišam tika nesteidzoties

kalnu slēpošana. Eiropas kausa posmā Norvēģijā Lelde Gasūna slalomā ierindojās 35. vietā no 39 abu braucienu finišus sasniegušajām sportistēm. No uzvarētājas slovākietes Petras Vlhovas viņa atpalika par 6,94 sekundēm, tiekot pie 48,54 FIS kategorijas punktiem.