Pasākuma norises vietas izvēli kritizē kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende (VL-TB/LNNK), paužot viedokli, ka 11. novembra krastmalā ir jānotiek tikai valstiski nozīmīgiem pasākumiem, ar kuriem lepojas un par nozīmīgiem uzskata sabiedrība, un kuri stiprina nacionālo identitāti. «Ir runa par mūsu vērtībām, par to, ko Latvijas sabiedrība uzskata par valstiski nozīmīgu pasākumu un kura dēļ tā ir gatava ne tikai pieciest dažādas neērtības, bet arī pauž tam pozitīvu novērtējumu. 11. novembra krastmalas nosaukums jau runā pats par sevi - tas ir Pirmajā pasaules karā kritušo latviešu karavīru piemiņas simbols, kas atgādina mums par to, kāpēc vispār pastāv Latvijas valsts,» uzskata ministre.
Arī Rīgas domes opozīcijas deputāts Olafs Pulks (V) aģentūrai LETA uzsvēra, ka Jaunā viļņa diskotēka krastmalā ir ņirgāšanās par Rīgu un Latviju. Viņš uzskata, ka satiksmes ierobežošana krastmalā apgrūtinās transporta, uzņēmēju un gājēju pārvietošanos «neizprotama trādirīdi dēļ». Pulks satraucies, ka traucēta būs ne tikai pārvietošanās, bet arī naktsmiers. Viņaprāt, pasākums itin labi varēja notikt kā citus gadus Jūrmalas pludmalē, kur nav satiksmes.
Savukārt Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) ironizē par šādu kultūras ministres un O. Pulka nostāju. «Izrādās, 11. novembra krastmala ir īpaši sakrāla vieta. Tur ir atļauts tikai pārvietoties ar automašīnām, veidot sastrēgumus vai «parkoties», lai kāds nejustos aizskarts,» portālam Diena.lv sarkastiski norādīja N. Ušakovs. Viņš arī vaicāja, vai maratons un «blondīņu gājiens» Go Blonda skaitoties valstisks pasākums. Mikroblogošanas vietnē Twitter mērs pauda viedokli, ka vasaras laikā Rīgā vajadzētu piecus vai sešus liela mēroga pasākumus visām gaumēm.