Rīgā +22 °C
Pirmdiena, 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

Girgensonam divas ripas

Pēc desmit dienu pārtraukuma atgriezās laukumā ar divām iemestajām ripām. Latvijas hokejists Zemgus Girgensons guva divus vārtus NHL regulārajā čempionātā Bufalo Sabres komandas zaudējumā Ņujorkas Rangers ar 3:6.

Ierastajā NBA basketbolista Kristapa Porziņģa spēļu vietā Madison Square Garden sezonas labāko maču aizvadīja patlaban vienīgais latvietis NHL Zemgus Girgensons. Iepriekšējo ripu Zemgus bija iemetis 30. decembrī Vašingtonas Capitals vārtos, kad arī spēlē nopelnīja divus (1+1) rezultativitātes punktus. Pirmo reizi sezonā Girgensons spēlē guva divus vārtus. «Nav nekāda prieka, ja zaudē spēli, bet divi gūtie vārti - man tas nav slikti,» pēc mača Zemgus priekšplānā izvirzīja komandas intereses.

Abas ripas latviešu uzbrucējs iemeta trešajā periodā, vienas minūtes un 13 sekunžu laikā no 1:3 panākot 3:3 izlīdzinājumu. Pēc tam gan trīs bezatbildes vārtus guva Rangers. Ceturtajā vārtu guvumā Zemgus vainoja sevi, jo, spēlējot skaitliskajā mazākumā, neesot izvēlējies pareizo pozīciju. Girgensonu atzina par spēles otro zvaigzni.

Šosezon latviešu uzbrucējam ar punktu krāšanu īsti labi nesokas, tāpēc pēc diviem gūtajiem vārtiem vajadzētu palīdzēt atgūt pārliecību. Girgensons 15. janvāra mačā ar Bostonas Bruins iedzīvojās ķermeņa augšdaļas savainojumā, tāpēc izlaida iepriekšējās četras spēles.

Bufalo Sabres ar 49 spēlēs iegūtajiem 42 punktiem ir priekšpēdējā (15.) vietā ne tikai austrumu konferencē, bet arī visā līgā.