M. Vorobjovas pārstāvis Dmitrijs Goroševskis Dienai stāstīja, ka M. Vorobjovu R. Munkevics vairākkārt mudinājis slēgt līgumu par Dzintaru koncertzāles teritorijā esošo deviņu kafejnīcu apsaimniekošanu ar firmu Priority, lai gan konkurss, viņasprāt, noticis prettiesiski.
«Viens no konkursa priekšnosacījumiem bija dalībnieka pārstāvja ģenerālpilnvaras iesniegšana. Priority šo dokumentu neiesniedza. Vēl viena prasība bija triju gadu pieredze ēdināšanas jomā. Arī tās Priority nebija,» skaidroja deputātes pārstāvis, piebilstot, ka, to visu neņemot vērā, uzņēmums konkursā drīkstēja piedalīties, nosacījums par trīs gadu pieredzi no konkursa nolikuma izņemts un pilnvara noformēta ar atpakaļejošu datumu. Otra konkursa pretendenta - Wanda iesniegums konkursam netika pieņemts, aizbildinoties, ka trūkst atsevišķu dokumentu, kuri uzņēmumam tomēr bija.
Priority lobēšana, visticamāk, lielā mērā saistāma ar to, ka firmas līdzīpašniece Ginta Kella ir R. Munkevica atbalstītāja. Viņa, piemēram, vadījusi Jūrmalas laikrakstu, kurš uzkrītoši regulāri popularizējis mēra labos darbus, savukārt 2006. gadā ziedojusi 2000 latu R. Munkevica pārstāvētajai partijai Jūrmala - mūsu mājas. Ar viņu pašu Dienai gan neizdevās sazināties.
Jānis Dāvis, Admirāļu kluba bijušais īpašnieks un kādreizējais Dzintaru koncertzāles kafejnīcu apsaimniekotājs, par tādu shēmu nemaz nebrīnās. «Jūrmalā vienmēr ir bijis tā, ka vietējā vara no uzņēmējiem mēģina izspiest naudu. (..) Protams, tas nav ne ētiski, ne tiesiski, bet mums, uzņēmējiem, bija jādzīvo,» Dienai sacīja J. Dāvis.
«Mēs bijām ieguldījuši 80 000 latu koncertzāles pilnveidošanā, kad tur toreiz vispār nekā nebija. VIP zonas apkalpošanu veicām no 2000. gada, un, tikko investīcijas sāka atpelnīties, R. Munkevics paziņoja, ka līgums ir beidzies, ka iepirkuma konkursā uzvarējis cits uzņēmums, un mūs izmeta ārā ar visiem mūsu ieguldījumiem,» atceras J. Dāvis.