Laika ziņas
Šodien
Migla
Sestdiena, 26. novembris
Sebastians, Konrāds

Renovācija

Būvvaldē jāsaskaņo arī bēniņu pārbūvēšana

Neatkarīgi no tā, vai par dzīvojamo telpu vēlamies pārbūvēt savā īpašumā esošus daudzdzīvokļu nama bēniņus vai iegūt papildu platību privātmājā, renovācijas darbi ir jāsaskaņo konkrētās pilsētas vai reģionālajā būvvaldē, pretējā gadījumā veiktie darbi uzskatāmi par nelegāliem, kā arī riskējat ar savu drošību un telpas kvalitāti, skaidro Rīgas pilsētas būvvaldes Arhitektūras pārvaldes Arhitektu nodaļas vadītāja vietnieka pienākumu izpildītāja Kristīne Zīverte.

Izveidota datu bāze par Rīgas dzīvojamo māju energoefektivitāti

Rīgas enerģētikas aģentūra (REA) izveidojusi jaunu datu bāzi, kurā apkopota iedzīvotājiem brīvi pieejama informācija par pilsētas centrālapkurei pieslēgto daudzdzīvokļu māju energoefektivitāti, portālu Diena.lv informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Dzintra Āboliņa.

Energoefektivitātes palielināšanai varētu renovēt līdz 70% daudzdzīvokļu namu

No kopējā valsts enerģijas patēriņa dzīvojamais fonds lieto visvairāk - 37% -, un no tā būtiskāko enerģijas daļu tērē līdz 1991. gadam pēc tipveida projektiem uzbūvētajās dzīvojamās ēkās. Šos tēriņus varētu nozīmīgi samazināt, uzlabojot ēku energoefektivitāti. Enerģētikas stratēģijā 2030 paredzēts palielināt vidējo mājokļu siltumnoturību aptuveni divas reizes, tomēr Ekonomikas ministrijā (EM) atzīst, ka mērķis ir ļoti ambiciozs un nav skaidrības, kā veiksies ar tā sasniegšanu.

Par 182 000 latu sāk VP ēkas renovāciju Daugavgrīvas ielā

Rīgas dome par 182 800 latu sākusi atjaunot ēku Daugavgrīvas ielā 32/34, kurā atrodas Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Kurzemes iecirknis, portālu Diena.lv informēja Rīgas domes pārstāve Ilze Krūkle.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide