Papildu ieņēmumi plānoti, piemēram, no emisijas kvotu pārdošanas (25 miljoni latu), ēnu ekonomikas apkarošanas (26) un fotoradaru darbības (3,4). Iezīmēti arī atsevišķi samazinājumi ministrijās - Aizsardzības ministrija uz kuģa iegādes rēķina paredzējusi 5,6 miljonu latu ietaupījumu, Satiksmes ministrija - 15, savukārt Kultūras ministrija pārnesīs ar Nacionālās bibliotēkas būvniecību saistītos izdevumus uz 2013. gadu, un tādējādi tiks iegūti 2,5 miljoni latu.
Tajā pašā laikā atsevišķas jomas saņēma arī budžeta pielikumu, piemēram, veselības aprūpe tikusi pie 10 miljoniem, ģimenes valsts pabalsta izmaksai visa gada garumā Labklājības ministrijai papildus iedalīti 18 miljoni. Pie 200 000 latu tikuši sabiedriskie mediji, Tiesībsarga birojs saņēmis 100 000 latu.
Neatrisināts gan palika jautājums par iedzīvotāju ienākuma nodokļa pārdali. Kā ziņots iepriekš, neoficiāli izskanējis, ka plānots samazināt tā ieskaitījumu pašvaldībām no 82% uz 77%. Finanšu ministrs Andris Vilks (Vienotība) šādu ieceri nenoliedza, paužot varbūtību, ka galējais pašvaldības daļas samazinājuma apjoms varētu būt 2-3% robežās. Abi ar premjeru Valdi Dombrovski (Vienotība) viņi gan izslēdza iespēju, ka varētu būt pārdales palielinājums no 82% uz 84%, ko savukārt prasa pašvaldības. Neskaidrība aizvien ir arī par to, kā turpmāk tiks organizēta pabalstu izmaksa. Kā ziņots, valdība plānoja no valsts līdzfinansējuma pabalstu izmaksā atteikties, taču to kritizēja aizdevēji. Abus šos jautājumus paredzēts pārrunāt atkārtoti ar pašvaldību pārstāvjiem pirmdienas rītā.
Zīmīgi, ka pēc valdības sēdes premjers paziņoja, ka konsolidējamā summa neesot svarīga, galvenais esot sasniegt plānoto budžeta deficītu 2,5% apmērā. A. Vilks savukārt norādīja, ka šogad valsts budžets ir pārpildīts par 120 miljoniem latu un viņš neredz iemeslu, kādēļ lai šī tendence nesaglabātos arī nākamgad.