«Nezinu, vai palikšu kamaniņu sportā. Braukšu mājās un domāšu. Kāpēc? Mēs visi ļoti labi zinām ekonomisko situāciju Latvijā. Jau šosezon federācijai bija grūti ar finansējumu. Par nākamo gadu neviens neko nezina, rausta plecus. Nav skaidrības, kas notiks,» skaidroja Tīruma.
No 10 Latvijas izlases dalībniekiem jau divi - Guntis Rēķis (35 gadi) un Anna Orlova (37) - paziņojuši, ka pēdējās starptautiskās sacensības aizvadīja Vistlerā. Skaidru atbildi nedeva arī kungu izlases līderis Mārtiņš Rubenis. Ja par karjeras beigšanu izšķirsies arī Tīruma, nākamajās sezonās konkurētspējīga pasaules līmenī varētu būt vienīgi brāļu Andra un Jura Šicu divnieku ekipāža.
Vistlerā pēdējos divos braucienos dāmām latviešu pozīcijas kardināli nemainījās - Tīrumai devītā, Orlovai 13., bet Koklačai - 24.vieta.
«Starts bija labāks nekā pirmajos divos braucienos, taču ne pietiekami labs. Kopumā gan esmu apmierināta ar visiem četriem braucieniem. Devītā vieta ir augstākā olimpiskajās spēlēs, tā ka nevaru būt ļoti bēdīga,» sprieda Tīruma. «Tas, ka pēc pirmā brauciena biju ceturtā, noteikti nenobaidīja, psiholoģiski tas neietekmēja, jo apzinājos, ka jānobrauc četri labi braucieni. Par astoņdesmit astoņiem procentiem esmu apmierināta ar Vankūverā sasniegto. Nevienam tā arī neizdevās «atkost» pirmo virāžu. Vairāk vai mazāk tajā kļūdījās visi.»
Pieredzējusī Anna Orlova ar nožēlu atzina, ka pēdējās, sestās olimpiskās spēles viņas karjerā pirmām kārtām paliks atmiņā ar traģisko Gruzijas sportista Nodara Kumaritašvili nāvi: «Manā karjerā pirmo reizi trasē noticis kaut kas tāds. Ir bijuši sasitumi, pati esmu sasitusies, zaudējusi samaņu, bet tas, kas te notika, bija par traku. Ātrums tiešām liels - simtu četrdesmit kilometru stundā. Jau pagājušajā gadā nevarēja novaldīt kamanas, taču mūs neņēma vērā. Likumsakarīgi, ka tam bija sekas. Kādam ir jāuzņemas atbildība, piemēram, FIL [Starptautiskā kamaniņu sporta federācija].»