Zinātnieki veido mākslīgo audu un citu orgānu implantus, kas būs nepieciešami vecāka gadagājuma cilvēkiem. Zinātnieku redzeslokā ir gūžas kaulu, ceļgalu un sirds vārstuļu implantu radīšana, jo līdz ar vecumu tieši šajās ķermeņa daļās rodas veselības problēmas.
Jau radīts jauns gūžas transplantāts, kuram būtu jākalpo visu dzīves laiku. Patlaban izmantojamais mākslīgais gūžas kauls kalpo ilgākais 20 gadu. Transplantāts veidots no kobalta - metālu sakausējuma un keramikas. Tiek prognozēts, ka tā lietotāji to varēs izmantot līdz simtajai dzimšanas dienai, jo tas konstruēts tā, lai būtu iespējams veikt vēl simt miljonu soļu pēc tā ievietošanas.
Zinātnieku mērķis ir radīt pārstādāmus audus un orgānus, ko ķermenis pats varētu audzēt un atjaunot. Jau veikti izmēģinājumi ar dzīvnieku un cilvēku audiem, un rezultāti ir ļoti veiksmīgi. Lai pilnībā tehnoloģiju ieviestu dzīvē, būs jāpaiet vēl aptuveni 30-50 gadiem, jo katram jaunam orgānam nepieciešama pārbaude un atestācija, pirms to iespējams izmantot.