Daudz paralēļu var vilkt ar to, ko pats esmu darījis/redzējis. Krāslava, tāpat kā Alūksne, ir maza pilsēta, vairākumam, kam ir 18 gadu, ir tiesības. Daudzi tiek pie mašīnas. Septiņi cilvēki vienā mašīnā arī nav nekas īpašs. Ko cilvēkam darīt, ja pirts no mājām ir 17 km attālumā, bet ir vien pāris šoferīšu? Kad brauc no tusa, tas viss liekas jautri, kad cits citam virsū sēdi, un nešaubos, ka viņiem, kas bija mašīnā, arī tā likās, un par iespējamajām sekām neviens tajā brīdī nedomā. Lai novērstu šādus gadījumus, vajag runāt ar jaunajiem šoferīšiem autoskolās un skolās arī. Ideāli jau būtu, ja cilvēki, kas tiešām to ir piedzīvojuši, runātu par sekām.
Sabīne Krūkle, Talsu Kristīgā vidusskola
Manuprāt, nevis vecākiem, TV kampaņām un policijai, bet tieši pašiem jauniešiem jāķeras pie lietas un jāliek vienaudžiem saprast, ka ir jāapzinās savas rīcības sekas un jāizvairās no muļķīgu kļūdu pieļaušanas, kas pretī prasa pārāk daudz.
Anete Jaunzeme, Liepājas Valsts 1. ģimnāzija
Arī manā pilsētā ir piedzīvots kaut kas līdzīgs, taču ar ne tik traģiskām beigām. Pāris puišu gribēja braukt prom no klubiņa. Protams, visi, izņemot šoferi, piedzērušies. Vienu iesēdināja arī bagāžniekā, jo salonā nepietika visiem vietu. Tā nu puiši izbraukāja pilsētu, bez problēmām, netrakojot. Lai nu kā, Krāslavas gadījumā tas ir noticis un neko mainīt vairs nevar. Es tikai varu cerēt, ka jaunieši jebkurā Latvijas vietā pēc šī nelaimes gadījuma sapratīs to, ka braukt dzērumā, bez tiesībām, nepiemērotām riepām ir absolūti stulbi.