«Tā ir lielākā kompensācija, ko var cerēt saņemt Krievijā. Bet es aizvien skaidri nezinu, kā to tērēšu,» māmiņas Jūlijas Beļajevas teikto citējis BBC. Abas ģimenes apsver iespēju iegādāties kopīgu māju vai vismaz blakus esošus īpašumus, lai censtos atgūt zaudēto tuvību ar to īstajiem bērniem. Tomēr ģimeņu starpā valda krasas atšķirības, ko galvenokārt diktējusi reliģiskā audzināšana.
Abas meitenītes, kas dzimušas ar 15 minūšu starpību, nejauši samainītas kādā vietējā Čeļabinskas apgabala slimnīcā. Maiņa tika atklāta pirms pāris mēnešiem, kad J. Beļajeva tiesā pieprasīja bērna uzturnaudu no šķirtā vīra. Māti pārsteidza DNS analīzes, kas uzrādīja, ka meita Irina nav ne vīra, ne viņas pašas bioloģiskais bērns.
Drīz vien secināts, ka viņas bērns samainīts ar blakus ciematā dzīvojošā tadžiku izcelsmes vīrieša Naimata Iskanderova bērnu. N. Iskanderova ģimeni sieva pametusi, kad par Aņu nosauktajai meitenītei bija tikai pieci gadi, un viņa audzināta pēc stingrām musulmaņu tradīcijām. «Musulmaņu sievietes dzīves misija: dzemdēt bērnus un cept plāceņus,» J. Beļajeva norādījusi laikrakstam Komsomoļskaja pravda. «Nevēlos tādu likteni savam bērnam.»
Arī N. Iskanderovs norāda, ka abu ģimeņu «sadzīvošana» nav viegla. «Mums ir atšķirīgas tradīcijas,» viņš uzsvēris. «Es baidos, ka viņa [N. Iskanderova uzaudzinātā Aņa] pazaudēs savu ticību.»
Taču abas meitenes kļuvušas par labākajām draudzenēm un ir laimīgas, ka to ģimenes kļuvušas kuplākas. «Es gribētu, lai mēs visi dzīvotu kopā vienā lielā mājā,» uzsvērusi Aņa.