Vorobjova izteikusi vēlēšanos iestāties LPP/LC, kurai Jūrmalas domē līdz šim bija tikai viens pārstāvis - mērs Gatis Truksnis. Viņš nostiprinājis sava krēsla stabilitāti, jo tagad pozīcijā būs 10 no 15 domes deputātiem. Kā visiem jaunajiem biedriem, M. Vorobjovai partijā būs triju mēnešu pārbaudes laiks. Pati deputāte _Dienai_ atteicās komentēt savu izvēli iestāties LPP/LC.
G. Truksnis uzskata, ka domē būs lielāka stabilitāte, jo būs mazāk partiju un būs skaidrāk saprotams, ko deputāte atbalsta. Mērs domes deputātu vairākumu izvairās saukt par koalīciju, vienīgi norāda, ka viņš ievēlēts ar astoņām balsīm, bet tagad būs desmit deputātu atbalsts. Deputāts Arnis Ābelītis (Tev, Jūrmalai) pozīcijas pusē pārgāja jau agrāk un ieguva jaunizveidotās Tūrisma un kūrorta jautājumu komitejas priekšsēdētāja amatu. M. Vorobjovas gadījumā neesot runa par amatiem, jo piederība vai nepiederība partijai neesot priekšnoteikums amatu iegūšanai, apgalvoja G. Truksnis. Viņš vēl neesot domājis, kādā domes darbības jomā viņu iesaistīt, bet viņas izglītība (oficiāli tiek uzrādīts doktora grāds banku ekonomikā, kas iegūts Katoļu universitātē Sacro Coure Itālijā) atļaujot nodarboties ar revidenta funkcijām.
Domē 2009. gadā M. Vorobjovu ievēlēja no Saskaņas centra saraksta, bet kopā ar pašreizējo mēra vietnieci Larisu Loskutovu viņu izslēdza no Tautas saskaņas partijas par atbalstu R. Munkevica ievēlēšanai mēra amatā. L. Loskutova vēlāk partijā tika uzņemta atpakaļ. M. Vorobjovas vārds skaļu publicitāti ieguva pērn, kad viņa, būdama R. Munkevica vadītajā koalīcijā un ieņemdama SIA Dzintaru koncertzāle valdes locekles amatu, paziņoja, ka R. Munkevics izdarījis spiedienu uz viņu, lai par VIP kafejnīcas pakalpojumu iepirkumu konkursa uzvarētāju apstiprinātu SIA Priority. Pēc tam tika rosināta R. Munkevica atcelšana no amata, viņu aizdomās par kukuļdošanu aizturēja KNAB, bet M. Vorobjova jaunā mēra Romualda Ražuka koalīcijā tika pie kontroles komisijas vadītājas amata, kurā gan noturējās īsu brīdi, jo R. Ražuks un viņa ieceltās amatpersonas amatus zaudēja. Skandāla laikā M. Vorobjova pauda bažas par iespējamo apdraudējumu no R. Munkevica puses. Vaicāts, vai M. Vorobjova no viņa vairs nebaidās, R. Munkevics pieļāva, ka toreiz tas esot bijis tikai teātris. «Visādi ir bijis ar Vorobjovu - viņa bija pozīcijā, tad, savu mērķu vadīta, metās citā virzienā. (..) Ko viņa domā, nezinu,» izteicās bijušais mērs.
M. Vorobjovas neveiksmīgā darbība nekustamo īpašumu jomā noveda pie viņas maksātnespējas. Deputātes iesniegtā amatpersonas deklarācija par 2010. gadu liecina, ka viņas parādsaistības joprojām ir tikpat lielas, cik pirms gada, - Ls 944 899 -, kaut arī pēc Jūrmalas tiesas lēmuma pieci viņai piederošie nekustamie īpašumi pārdoti, naudu saņēmis administrators un tā novirzīta kreditoru prasību apmierināšanai. Palikuši 15 īpašumi. Par darbu Jūrmalas domē un tās uzņēmumu valdēs viņa pērn saņēmusi Ls 26 822.