«Par» balsoja klātesošie _Vienotības_ un VL-TB/LNNK deputāti, bet atlikušie ZZS un _Saskaņas centra_ pārstāvji atturējās vai nebalsoja vispār. Balsojumā klāt nebija 16 deputātu. Arī pats A. Šlesers nebalsoja.
Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers jau paziņojis, ka respektē Saeimas lēmumu, tomēr politiskus zemtekstus lūgumā atļaut A. Šlesera dzīvesvietā kratīšanu nesaskata. Savukārt bijušais ģenerālprokurors Jānis Maizītis bija kritiskāks, norādot, ka Saeimas balsojums izskatās pēc atgriešanās tūkstošgades sākumā, kad likumdevējs neesot respektējis tiesu varas pozīciju. «Ja ģenerālprokurors vēršas Saeimā un lūdz noņemt imunitāti, tas nozīmē, ka viņš šo lēmumu ir trīsreiz pārdomājis,» uzsvēra J. Maizītis. Viņš norādīja, ka deputāta imunitātes jēga esot netraucēta viņu darba nodrošināšana, bet to, kā A. Šlesera dzīvesvietas kratīšana traucētu viņam pildīt deputāta pienākumus, viņš nesaskatot. Sabiedrība par atklātību Delna paudusi, ka deputāti šādi nostāda sevi ārpus likuma, ignorē tiesiskumu un liedz apkarot augstāko politiskās korupcijas veidu - valsts nozagšanu.
Korupcijas pētniece Iveta Kažoka LETA uzsvērusi, ka, viņasprāt, būtu jāgroza Satversme, lai no tās izslēgtu deputātu imunitāti pret kriminālvajāšanu. Arī iekšlietu ministre Linda Mūrniece (Vienotība) Latvijas Radio atzina, ka būtu jādebatē par deputātu imunitāti.
Jau ceturtdien no rīta Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija nolēma kratīšanu neatbalstīt. Par balsoja tikai Vienotības un VL-TB/LNNK deputāti.