Tāpēc sāku tādu plānot, lai varētu atpūsties un atgūties.» Māk-sliniece ir pārliecināta - ja brīvajā laikā cilvēks jūtas labi, tad visi resursi atjaunojas divtik ātri. Viņasprāt, atpūšoties vajadzētu uzvilkt arī kādu skaistu apģērba gabalu, nevis kopš padomju laikiem tik ierasto rītakleitu vai treniņbikses. Vienkāršo, ērto un praktisko apģērbu darināšanai Diāna izmantojusi vietējos audumus; te nebūs nekā no Ķīnā vai Taivānā tapušā. «Galvenā doma, veidojot kolekciju, bija - tām jābūt lietām, kas šajā ne pārāk priecīgajā laikā var mūs iepriecināt, motivēt kaut ko darīt. Kas tad to cits darīs, ja ne mēs paši?!» Nosaukums Shu shu kolekcijai dots, iedvesmojoties no sačukstēšanās, klusuma un jūras šalkām. «Nu, iedomājieties, kā viens otram ausī čukstam kādu jauku noslēpumu. Tā, lai paliktu kāda maza intriga…»
Māksliniece savā kolekcijā piedāvā gan brīvi krītošus kreklus, ko var valkāt gan vīrieši, gan sievietes, gan sasienamas bikses un ērtas kleitiņas - apģērbus, kas piemēroti jebkurām ķermeņa formām. Gandrīz visus apģērbus var valkāt no abām pusēm, izvēloties dienai un noskaņojumam atbilstošāko krāsu.
Interesanti, ka šopavasar notikušajā jauno modes dizaineru konkursā Habitus Baltija Diānas Liepnieces kolekcija Shu shu jau izpelnījusies atzinību, izcīnot Grand Prix. Māksliniece turpina studijas Mākslas akadēmijas maģistrantūrā un audzina meitu. Diānas Liepnieces vārds līdz šim presē izskanējis ne tikai saistībā ar modes dizainu, bet arī bijušā vīra - sabiedrisko attiecību speciālista Jurģa Liepnieka - aktivitātēm.
Nupat mākslinieces veidoto tērpu kolekciju papildinājuši arī ar tekstiem latviešu valodā apdrukāti apģērbi. «Piemēram, apakšsvārciņi ar uzrakstiem «Es esmu skaista!», «Es esmu veiksmīga!»,» kolekcijas autore min piemērus un ar smaidu piebilst - apkārtējiem gan apakšsvārki nebūs redzami, jo galu galā šie pašapziņu rosinošie teksti ir svarīgi pašai svārku valkātājai, nevis citiem. Vēl uz kolekcijas apģērbiem būs atrodami citāti - tā, lai katrs var izvēlēties sev piemērotāko.
Būtiska jaunā dizaina projekta sastāvdaļa ir mājaslapa www.shushu.lv, kurā interesenti kolekciju varēs aplūkot un, ja kāda lieta iepatiksies, arī to pasūtīt. «Priecāšos, ja lapas apmeklētāji dalīsies ar savām idejām!» Tā kā, viņasprāt, cilvēki esot kļuvuši atvērtāki, varētu veidoties laba sadarbība.