Raidījums Nekā personīga informē, ka, komentējot savu tikšanos kafejnīcā Double Coffee, Dz. Zaķis sacīja: «Cilvēks interesējās par to, kā varētu virzīties tas likums, bet mūsu frakcijā lēmumus pieņem kolektīvi. Es ļoti vienkārši paskaidroju, ka likumprojekts tiks nodots Saeimai, un Jaunais laiks to atbalsta. Jebkuram Latvijas iedzīvotājam ir tiesības runāt ar politiķiem, mēģināt pārliecināt, bet, ja nav argumentu, tad arī nav iespējams pārliecināt.» Savukārt V. Krasovickis raidījumam šo tikšanos komentēja pavisam lakoniski: «Tā bija nejauša tikšanās. Satiku viņu kafejnīcā.»
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) priekšsēdis Augusts Brigmanis un Tautas partijas (TP) priekšsēdis Māris Kučinskis šādu tikšanos nevērtē nedz pozitīvi, nedz negatīvi, taču abi atzīst, ka par labu praksi šādi gadījumi nav atzīstami. Abi partiju vadītāji atzīst, ka neliegtu eksbaņķierim tikties pirms grozījumu vērtēšanas Saeimā, taču lūgtu viņam izrakstīt caurlaidi un aicinātu uz Saeimu. «Saeima pieņēma lēmumu, kurš tieši skāra V. Krasovicka kungu. Manuprāt, pareizi būtu aicināt viņu izteikties par šo jautājumu kādā no atbildīgās komisijas sēdēm,» savu viedokli neslēpa A. Brigmanis. Arī TP pārstāvis M. Kučinskis atzina, ka savā darbā nemitīgi saskaras ar cilvēkiem, kuri mēģina kaut ko lobēt. «Tādēļ šādas tikšanās reizes es plānoju laikus, lūdzu šīm personām uzrakstīt caurlaidi un pēc tam varu paskaidrot, kādēļ es tikos un par ko runāju,» norāda M. Kučinskis.
Sabiedriskās organizācijas Providus politikas analītiķis Valts Kalniņš politiķu lietišķajās tikšanās kafejnīcās neko neētisku nesaskata. «Protams, laba stila pazīme būtu, ja politiķis ar eksbaņķieri tiktos darba telpās, taču moralizēt par šo gadījumu arī nav pamata,» viedokli pauž V. Kalniņš.