Mākslinieka Vara Siliņa kostīmu skices liecina, ka uz skatuves (pirmizrāde paredzēta aprīlī) būs redzami arī vairāku ministru un citu sabiedrībā pazīstamu personu tēli. Tomēr izrādes režisors Juris Rijnieks norāda, ka P. Rozīša varoņu raksturus un rīcību nemēģinās pielīdzināt prototipu darbībai mūsdienās un vizuālā līdzība tikai norādīs uz paralēlēm ar šodienu. Izrādē darbosies plašs aktieru ansamblis, Cepļa loma uzticēta Edgaram Pujātam, Cepļa kundze būs Inese Kučinska.
Starp izrādes varoņiem būšot iespējams atrast līdzību ar līdzšinējo veselības ministri Baibu Rozentāli, finanšu ministru Einaru Repši, Ventspils mēru Aivaru Lembergu, Jaunā laika priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu, ekspremjeru Ivaru Godmani un uzņēmēju Vitāliju Gavrilovu, stāsta Liepājas teātra mārketinga direktore Kristīne Valdovska. Izrādes logotips līdzinās Parex bankas logotipam. 1928. gadā sarakstītā romāna dramatizējumu veidojis izrādes režisors, izrādes mūziku sacerējis Juris Kulakovs. «Veidot Cepli kā muzikālu komēdiju ir mana sena iecere, kuru radās iespēja pamēģināt īstenot Liepājā,» atzīsi J. Rijnieks. V. Siliņš stāsta, ka varoņu vizuālo līdzību ar mūsdienu politiķiem esot režisoram zināmā mērā uzspiedis, jo ļoti esot gribējies «to cirku parādīt uz skatuves». Politiķu tēli gan nedodoties rokās viegli, tāpēc to paspilgtināšanai izmantotas animācijas filmu un komisku varoņu iezīmes. Uz muguras vīriešiem būs viņu varoņu uzvārds, jo vienīgā patriotiskā ideja, kas vieno sabiedrību, ir hokejs. Vaicāts, vai nav riska, ka daļa skatītāju ies uz teātri tikai šīs «atrakcijas» dēļ, V. Siliņš atbild: «Lai tik nāk! Ir dažādi iemesli, kāpēc cilvēki nāk uz teātri.»
Topošā izrāde pretendē uz politisko teātri, kam Latvijā ir ļoti maz kvalitatīvu piemēru, tāpēc iecere ir interesanta. Tajā pašā laikā klajš politiskais teātris ir strīdīgs, jo šāda veida mākslas darbi ne vienmēr izdodas estētiski gaumīgi, uzskata teātra zinātniece Līga Ulberte.