Runā Irānas televīzijā viņš uzsvēris, ka ir vitāli svarīgi jaunajai paaudzei nodrošināt piekļuvi internetam.
2013. gadā ievēlētais prezidents ir solījis atbalstu lielākai mediju brīvībai, taču saņēmis konservatīvāko garīdznieku pretsparu. Pagājušajā nedēļā pazīstams garīdznieks ājatolla Makarems Širazi paziņoja, ka internets ir «neķītrs un pretlikumīgs». Garīdznieki arī īpaši uzstājušies pret platjoslas pakalpojumiem mobilajiem telefoniem, lai novērstu «neķītro attēlu brīvāku izplatīšanu».
Savukārt H. Rūhānī teicis, ka pieeja internetam ir svarīga, lai nodrošinātu zinātnes sasniegumu pieejamību: «Mūsdienu pasaulē tāds, kurš nepazīst internetu, nevar būt eksperts, pat ne students. Mēs nevaram mūsu jaunatnei aizvērt vārtus uz pasauli. Ja šodien pretosimies mobilās paaudzes vajadzībām, būsim spiesti tās atbalstīt rīt.»
Irānas varasiestādes ir aizliegušas pieeju daudziem sociālajiem tīkliem, piemēram, Facebook, Twitter, YouTube, pēc tam, kad opozīcija tos izmantoja pēcvēlēšanu protestos 2009. gadā, raksta Associated Press. Taču daudzi irāņi izmanto proxy serverus un citus paņēmienus, lai apietu aizliegumus.