Eksperti norāda, ka pirms līdzekļu meklēšanas jānoskaidro, kāds ir krākšanas iemesls. Krākšanai var būt vairāki iemesli, tādēļ pastāv iespēja kļūdīties. Piemēram, ja krākšana kļūst aktuāla, tikai guļot uz muguras, iespējams, ka to izraisa mēles atkrišana atpakaļ, kas traucē gaisa plūsmu. Par to liecina arī atvērta mute guļot. Tā var būt arī deguna problēma, deguna deformācija, mazas nāsis vai arī vienkāršs deguna elpceļu nosprostojums. Krākšanu var izraisīt arī citi faktori, piemēram, gulēšanas poza, pārmērīgs svars vai alkohola patēriņš.
Viens no līdzekļiem pret krākšanu ir speciāla ierīce, kura, ievietota mutē, izvirza uz priekšu žokli, lai tādā veidā elpceļi paliktu atvērti. Lai gan izmēģinājuma dalībnieki norāda, ka ierīce darbojas, tomēr tā bijusi ārkārtīgi neērta un no ierīces ilgstošas lietošanas atteicās. Vēl kāds cits līdzeklis, kas saucas Stop Snoring (beidz krākt), lietojams ap plaukstas locītavu. Tā darbības princips ir mazi elektriski impulsi, tiklīdz ierīce uztver skaņas, ko izraisa krākšana. Līdz ar šo impulsu sajušanu krācējs nepamostoties maina pozu. Ierīces izmēģinātāji norādīja, ka modušies līdz pat 20 reizēm naktī, turklāt ierīce uz rokām atstājusi nospiedumus.
Pētījuma veicēji secina, ka deguna uzlīmes var palīdzēt 15-20% gadījumos, ja krākšanas iemesls ir kāda ar degunu saistīta problēma.