HK Rīga mājas spēļu organizācijas rūpes ir uz to pašu cilvēku pleciem, kuri nodrošina labklājību Rīgas Dinamo spēļu laikā, tāpēc arī «mazā Dinamo» spēlēs var iegādāties bukletus, pirms spēles uz ledus izslido talismans lauvēns, ik pa laikam publiku izklaidē Armands Simsons - vienvārdsakot viss ir uz tip-top. Vairāki līdzjutēji gan nāca klāt un teica, ka Arēnas Rīga noteiktās autostāvvietas cenas esot pilnīgs absurds. Spēles biļete maksā divus, bet mašīnas novietošana - četrus latus!
HK Rīga treneris Leonīds Tambijevs pirms spēles bažījās par komandas jaunāko spēlētāju psiholoģisko gatavību, jo vairākiem spēlētājiem tā bija pirmā spēle Arēnā Rīga. Ieskatoties pieteikumā, gan varēja secināt, ka lielākām bažām par lampu drudža pārvarēšanu vajadzēja būt viesiem. MHL drīkst spēlēt 1990. gadā dzimuši spēlētāji un jaunāki, trīs var būt 1989. gadagājuma. SKA-1946 sastāvā bija astoņi 1993. g. dzimušie un viens pat 1994. g. dzimušais. Salīdzinājumā - HK Rīga nebija neviena 1994. gadā dzimušā un tikai viens 1993. g. dzimis spēlētājs. Hokeja līdzjutēji noteikti jau ir pamanījuši, ka HK Rīga ir trīs brāļi Edgars, Miks un Krišs Lipsbergi. Spēlei bija pieteikti tikai divi, bet vēl ir arī ceturtais brālis Roberts, kurš ir viens no HK Rīga 1994. gada komandas līderiem. Trīs brāļu Rēdlihu rekords vienā komandā var tikt labots.
Divi Lipsbergi lielā mērā arī uzveda HK Rīga uz uzvaras ceļa. Miks nogādāja ripu vārtu priekšā, kur to līnijai pāri pārstūma Ronalds Cinks (2:0), savukārt komandas kapteinis Edgars Lipsbergs pēc sologājiena no aizsardzības zonas guva skaistākos vārtus spēlē (3:0).
Uz MHL fona neizcēlās pārbaudes ciklā Dinamo iespēlētie Vitālijs Karamnovs un Ainārs Podziņš. Abi palika bez punktiem ar mīnus viens lietderības koeficientu. Kluba ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs spēlētājus attaisnoja ar to, ka pārorientēties uz zemāku līmeni dažkārt esot grūtāk. Tambijevs uzteica visu komandu un uz jautājumu, kuri varētu spēlēt Dinamo, palika diplomāts. «Nevienu negribu atdot.»