Filmēšana būs līdz šim vērienīgākais šāda žanra projekts Latvijā. «Masu skatos vien katru dienu piedalīsies ap 300 cilvēku, savukārt filmēšanā Rīgā - pat 500, bet kopā ar tehniskajiem darbiniekiem - 700 cilvēku. Vajadzīgs amerikāņu tanks un militārie kravas kuteri, kādu, protams, Latvijā nav, un mūsu uzdevums ir tos dabūt. Laikā, kad kinonozares attīstībai Latvijā līdzekļu ir dramatiski maz, būs darbs visdažādākajiem kinonozares speciālistiem,» Dienai stāstīja T. Makars.
Vērienīgo filmēšanu korejiešu blokbāsteram plānots sākt ne vēlāk kā 2011. gada aprīlī, savukārt jau šoruden novembrī Korejā ieradīsies masu skatu dalībnieki un kaskadieri no Latvijas.
Korejieši Rīgā filmēs 1944. gada Berlīni, kinopilsētā Cinevillage (Slampes pagastā) - krievu ciematu, bet Kurzemes jūrmalas piekrastē - Amerikas armijas pārņemto Normandiju, jo filma My Way ir stāsts par kādu korejiešu kareivi, kurš Otrajā pasaules kara laikā karojis Japānas, Krievijas un Vācijas armijā, līdz Normandijā viņu saņēma gūstā ASV armija. «Kā zināms, Āzija nepiedalījās Otrajā pasaules karā, un tā nav viņu kino tēma, taču režisors ieraudzīja vēsturisku fotogrāfiju, kurā redzams korejiešu kareivis. Viņš ieinteresējās un sāka rakt dziļāk - un, lūk, būs filma!» stāsta T. Makars.
Tieši krīzes gados, kad citi nīkuļo, Film Angels Studio kļuvusi par Latvijā aktīvāko studiju ārzemju partneru piesaistīšanā. Vācieši šeit jau nofilmējuši barikādes Doma laukumā, Ādažu poligonā, un kinopilsētiņā Cinevillage uzņemtas japāņu TV seriāla Mākoņi pār pakalnu epizodes, patlaban šeit filmē Bolivudas indieši. Latviešus korejiešiem rekomendējuši japāņi.
«Saprotot, ka Latvijā tirgus ir pārāk mazs, likām kārti uz starptautiskajiem projektiem. Tieši krīzes laikā studijas apgrozījums pieaudzis par 300 procentiem!» priecājas T. Makars. Sadarbībā ar Zviedriju, Vāciju un Austriju jau divus gadus notiek sagatavošanās latviešu režisora Jāņa Kalēja filmai Pēdējā laiva uz Gotlandi, kura vēstīs par Kurzemes katlu.