Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +11 °C
Daļēji saulains
Piektdiena, 29. marts
Agija, Aldonis

Spiegs tavā kabatā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Aldiss
A
Nevajag jau noklausīties, pietiek zināt,ko tu lasi, ko tu raksti un ar ko komunicē un kur tu atrodies. Izlasiet kaut vai makdonalds privātuma politiku, kad instalējiet aplikāciju, lai iegūtu kuponus atlaidēm.
ADBLOCK
A
Lietojiet ADBLOCK!
Reksis
R
Lietojot jebkura veida informācijas tehnoloģiju produktu ir jārēķinās ar situāciju ka tu ar pliku dibenu izej uz ielas. Ja nerēķinies tad nav ko žēlabaini vaukšķēt
Kaa iemiileeties?
K
Kas maksaa, tas (pasuutiitaajs), droshi vien, iedod sarakstu ar atsleegas vaardiem. Kaut kaa tur atsijaa gan jau un taa 'zivs' ir atsleegas vaards, vaardi. Bet Ir, Ir taada lieta aktuaala. Taa kaa, ja ir ko sargaat - atstaajam mobilos telefonus pavisam aiz durviim un ejam pie cilveeka. miilestiibai ir ljoti, ljoti gruuti laiki pienaakushi. Viss, ko es par otru zinu: vinjam vajag to (kaut ko), kas ir manaa telefonaa. Ja taa nav - paraadi man to. Taada taa pasaule ir. Bet mums gribaas iemiileeties. Man vismaz gribaas!
Pravietisnejaukais
P
Vai tiešām bez telefona nemaz nevar iemīlēties? Gan jau var. Problēma rodas, ja iemīlas telefonā... tad nav vairs labi.
  • 7
  • 0
Vārds
V
Diena BEIDZ MELOT!
Vecsčekists
V
Noklausīšanās teorijas ir jauka lieta, bet prakse nedaudz atšķiras. Jūs varat slepeni vai ne tik slepeni savākt veselu jūru rarunas un sarakstes, bet tas ir tikai viens procents darba... no šīs "jūras" ir jāmēģina izkāst kaut pāris zivteles. Ja jūs esat ierakstījis desmit stundu sarunu, tad kādam būs vajadzīgas desmit stundas, lai to noklausītos. Nu, lūk, katram ir jānojauš vai viņš ir tik vērtīgs, lai kāds klausītos viņa pļāpu ierakstus. Jo smalkākas salmu un graudu šķirošanas tehnoloģijas tiks izmantotas, jo dārgāks šis process. Un, atkal - vai jūs esat tik vērtīgs, lai būtu jābaidās , ka noklausīsies?
Hehe
H
Diena var visu! Tačskrīnam kamera un mikrofons ir? Nu i šie noskatās, nofilmē un pēc Tavu acu kustībām un reakcijas viss ir skaidrs. Bet es esmu nobanēts- neviens raksts netrāpa desmitniekā.
  • 0
  • 0
Lfau
L
.tor viss notiek anonīmi, paši lasijām, ka pie pirmās viltotās kartes nelietis tika aizturēts, pat bankomātā nepaspēja iebāzt.
  • 3
  • 3

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Miljoni, ērgļi un svētki

Šogad krāsosiet, slēpsiet, meklēsiet vai ripināsiet? Lai gan olu rādīšana jau labu laiku politiski folklorizējusies, svētku noskaņa ir tepat līdzās, gribas smaidīt un aicināt pavasari beidzo...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata