Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Receptes

SestDienas receptes: Harčo zupas variācija un kārtainās mīklas mazmaizītes

Jauns gads ir sācies, bet turpinām gatavot un ēst, jo "paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks" – un tas absolūti bez ironijas! Kaut kāda laimes sajūta paēdot iestājas, to nevar noliegt. Arī šogad turpināsim tematisko piegājienu – katru mēnesi būs kāda cita tēma, un janvārī sāksim ar zupām. Siltām un sātīgām, kā jau ziemā pienākas, cenšoties iepriecināt gan gaļēdājus, gan augu valsts mīļotājus.

Dari pats: Dzērvenes ar medu

Veselīgs un garšīgs našķis, kurā apvienoti divi superprodukti: medus un dzērvenes. Visgardākās, protams, pašu lasītas ar skaistās dabas piedzīvojuma atmiņu garšu klāt. Un tik viegli pagatavojamas!

Dari pats: Gaileņu risoto

Sēņu laikā gribas baudīt meža veltes dažādās kombinācijās, un bez tradicionālajām mērcēm un marinēšanas ziemai tās var pagatavot arī eksotiskāk, piemēram, risoto. Der jebkuras sēnes, bet šoreiz receptē iekļausim gailenes.

Populārākie gruzīnu vīni, kurus var iegādāties arī pie mums

Noslēdzot rakstu sēriju par Gruzijas vīniem, izstāstīšu par populārākajiem gruzīnu vīniem, kurus var atrast arī mūsu valsts veikalu plauktos. Latvijā tautā iecienītākie galvenokārt ir pussaldie gruzīnu vīni – aromātiski, sulīgi, saprotami. Taču Gruzijā tiek gatavoti arī ļoti kvalitatīvi sausie vīni.

Tūkstošlapu kūka ar Napoleona vārdu

Napoleona kūkas vēsture ir visnotaļ sena. Francijā to pazīst ar nosaukumu millefeuille jeb tūkstoš lapu. Franči gan teiks, ka mille-feuille ir līdzīga, tomēr atšķiras no napoleona – jo mille-feuille vēsturiski tiek pildīta ar ievārījumu, nevis krēmu.

SestDienas receptes: Dažkārt dzīve vienkārši ir garšīga!

Jā, tā tas ir, un to vajag pamanīt – ja ikdienas skrējienā tas neizdodas, tad vismaz brīvdienās ieteicams padzīvot garšīgi! Gulēt līdz vienpadsmitiem, atļaut paskatīties multenes, neskubināt novilkt pidžamu, ierosināt padauzīties. Un pagatavot kaut ko īpaši garšīgu! Bērni to noteikti novērtēs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide